ESET SMART Security 8

ESET SMART Security 8

Připojte se bezpečně na sociální sítě, prohlížejte internet nebo si jen hrajte. Antivirus Antispyware Anti-Theft Anti-Phishing Personální Firewa... více

Cena bez DPH 1.249,-
Cena s DPH 1.511,-
Skladem: Praha
Kód zboží ANTIV0002
Druh nový
Záruka 24 měsíců

Popis:

Připojte se bezpečně na sociální sítě, prohlížejte internet nebo si jen hrajte.

Antivirus
Antispyware
Anti-Theft
Anti-Phishing
Personální Firewall
Antispam
Rodičovská kontrola
Ochrana sociálních sítí
Exploit Blocker
Pokročilá kontrola paměti
Vulnerability Shield
Kontrola výměnných médií

Udržujte bezpečnou vzdálenost před hrozbami na internetu Užijte si bezpečnější prohlížení internetu i ostatní aktivity na počítači s pomocí ověřené detekční technologie. ESET Smart Security eliminuje všechny typy hrozeb, od virů, přes červy, phishing a rootkity až po spyware.
Hesla a údaje o kreditních kartách a bankovnictví ochrání modul Anti-Phishing. Zabudovaný antivirus odhalí i hrozby, které běžné detekci unikají – technologie Exploit Blocker takovým útokům zabrání.

Ochrana sociálních sítí
Pomocí aplikace ESET Social Media Scanner si můžete vylepšit zabezpečení profilů na Facebooku a Twitteru. Aplikace vás informuje, jaké informace jsou veřejné pro všechny a poradí, jak zvýšit bezpečnost na sociálních sítích. Na Facebooku chrání nejen vaši timeline, zprávy a příspěvky, ale také timeline vašich přátel. Podobně na Twitteru má pod kontrolou profil a posty těch, co vás sledují.
Anti-Theft - Vyhledá a lokalizuje ztracený či ukradený notebook
Modul Anti-Theft zvyšuje šanci na nalezení notebooku v případě ztráty nebo odcizení.
Vytvořte si účet na my.eset.com a sledujte aktivitu na odcizeném nebo ztraceném zařízení.

Ochrana před krádeží identity Zabraňte hackerům v kopírování a zneužití citlivých dat (internetové bankovnictví, foto, video atd.) a zůstaňte v bezpečí při použití veřejného Wi-Fi připojení.

Bezpečný internet pro děti Ukažte dětem jen pozitivní stránku používání internetu. Rodičovská kontrola umožňuje zablokovat více než 20 kategorií internetových stránek s potenciálně nevhodným či nebezpečným obsahem a v případě potřeby takovou stránku manuálně přidat do seznamu blokovaných stránek.

Rodičovská kontrola Program obsahuje již připravené okruhy stránek přístupných dle věku dítěte. Přístup do nastavení rodičovské kontroly a odinstalace je chráněn heslem.
Využijte plný výkon počítače Díky nízkým systémovým nárokům můžete v pohodě pracovat, prohlížet internet nebo hrát počítačové hry bez rušivých informačních oken.

Jednoduchá instalace a nastavení
ESET Smart Security nabízí maximální ochranu již v základním nastavení po instalaci. O potenciálních bezpečnostních rizicích jste informováni ihned na hlavní obrazovce programu. Uživatelské rozhraní je navrženo s ohledem na přehlednost a rychlou orientaci v položkách. Bezpečnostní profil navíc můžete doladit ve více než 150 nabídkách tak, aby co nejlépe vyhovoval vašim potřebám.

Parametry:

Značka
Licence 1 rok / 1 počítač
Typ Antivirový
Lokalizace Česká